vasaros studija 2023

8–10 m. moksleiviams

 

Animuoti pasakojimai

Kviečiame susipažinti su animacijos kūrimo procesu – kompozicijos, animacinių veikėjų ir aplinkos konstravimo pagrindais.

Studijoje kalbėsime apie animacijos siužetus, bandysime įminti daugybę animacijos kūrimo paslapčių, o naujai įgytas žinias pritaikysime kurdami animuotus pasakojimus smagiomis animacijos kūrimo programomis.

Fantastinius paveikslėlių pasakojimus kursime programomis Make Beliefs Comix, Powtoon ir Animaker.

 

11–13 m. moksleiviams

 

Piešimas su CorelDRAW

Patinka piešti, spalvinti, taikyti įvairiausius efektus?

Studijoje mokysimės dirbti profesionalių grafikos dizainerių naudojama programa CorelDRAW ir jos įrankiais – kursime įvairiausias figūras ir iliustracijas, dėliosime, spalvinsime, gražinsime. Mokysimės proporcijų, spalvų ir kompozicijos pagrindų, kartu paversime vaizdu kiekvieną kilusią idėją.

 

14–17 m. moksleiviams

 

Susikurk savo kriptovaliutą ir NFT

Kas gi yra tas mistinis blockchainas, apie kurį visi šneka? Ar susimąstei: „Aš irgi galėčiau išleisti savo kriptovaliutą ar NFT, kuo gi jie tokie ypatingi?“

Kriptografija, kriptovaliutos, NFT, kontraktai ir finansiniai blokų grandinės (blockchain) aspektai – visa tai aptarsime ir pritaikysime praktikoje.

Įgysite supratimą apie įvairius blokų grandinės architektūrų tipus, išmaniųjų sutarčių (smart contracts) vaidmenį blockchain technologijoje ir kaip jas galima panaudoti automatizuojant įvairius procesus. Sužinosite, kuo skiriasi įvairios blockchain platformos, tokios kaip Ethereum, Hyperledger, Polygon.

Kurso pabaigoje turėsite susikūrę savo kriptovaliutą, NFT ir gebėsite laviruoti blokų grandinės ekosistemoje.

Į šį kursą kviečiame moksleivius, jau turinčius bendruosius programavimo pagrindus.

 

14–17 m. moksleiviams

 

Programavimas su ARDUINO

ARDUINO yra elektroninė plokštė su programuojamu mikrovaldikliu, kartu su Arduino programine įranga naudojama įvairiems kasdieniams ir sudėtingiems projektams kurti.

Pavyzdžiui, galima sukurti dūmų detektorių, nuotolinio valdymo šviesos jungiklį, naktinę lempą, reaguojančią į judesius, augalų laistymo sistemą ar net marškinėlių lankstymo įrankį.

Šiame kurse susipažinsite su mikrovaldiklių programavimu ir suprasite, kaip kuriamos automatizavimo sistemos. Mokysitės valdyti įrenginius – nuo LED lemputės iki RFID kortelių skaitytuvo.

Arduino projektų galerija

Į šį kursą kviečiame moksleivius, jau turinčius bendruosius programavimo pagrindus.

 

NKKM Žirmūnų padalinys

Verkių g. 31C, Vilnius 09108

El. p. info@nkkm.lt

Tel. +370 671 55 688

I—VII 14:00—19:00

NKKM Pašilaičių padalinys

Laisvės pr. 105, Vilnius 06119

El. p. info@nkkm.lt

Tel. +370 672 50 580

I—VII 14:00—19:00