renginiai

❄️_ŽIEMOS FANTAZIJA.

„Žiemos fantazija“ – respublikinis, NKKM tradicija tapęs, jau daugiau nei 15 metų kiekvieną gruodžio mėnesį vykstantis kalėdinių kompiuterinių atvirukų konkursas, kuriame dalyvauja moksleiviai iš visos Lietuvos ir užsienio mokyklų. Naudodamiesi įvairiomis kompiuterinėmis programomis bei technikomis dalyviai kuria kalėdinį ar naujametį atviruką. 

Konkurso tikslas – paskatinti moksleivius atskleisti kūrybiškumą naudojantis naujausiomis technologijomis ir skleisti suvokimą, kad technologijos gali pasitarnauti kūrybiškumo ugdymui.

Kiekvienais metais konkursas suburia kelis tūkstančius kūrybingų moksleivių ir mokytojų. Vaikų darbus keliais etapais vertina komisija – išrenkami gražiausi, techniškiausi ir originaliausi darbai, o jų autoriai apdovanojami „Žiemos fantazijos“ dalyvio ir nugalėtojo diplomais.

Apsilankykite konkurso svetainėje.

Svarbu: 2023-iųjų žiemą konkursas išeina atostogų – atsipūsti ir atsinaujinti. Vėl susitiksime 2024-aisiais!

🌞_VASAROS STUDIJA.

Kiekvieną vasarą moksleivių atostogų metu organizuojame trumpus 1–2 savaičių trukmės kompiuterių kursus, kuriuose vaikai gali susipažinti su programavimu, žaidimų kūrimu, įvairiomis grafinėmis programomis. 

Visi „Vasaros studijos“ kursai yra unikalūs ir mokslo metais NKKM nedėstomi, todėl tai – vienintelė metuose proga moksleiviams išbandyti programavimą bei kitas IT sritis ir pasitikrinti, ar jiems tai patinka ir sekasi.

Studijos tikslas – sužadinti vaikų susidomėjimą informacinėmis technologijomis bei programavimu ir paskatinti studijuoti giliau. Daugelis moksleivių, susižavėję neribotomis informacinių technologijų galimybėmis, po „Vasaros studijos“ grįžta rudenį mokytis nuosekliai ir nuodugniai.

Vasaros studija 2023

Vasaros studija 2022

Vasaros studija 2021

🎮_KOMPIUTERINIŲ ŽAIDIMŲ TURNYRAI.

Kartais ateina metas nuo intensyvaus mokymosi pailsėti. Kiekvienais metais per moksleivių atostogas rengiame vaikų ypač pamėgtus kompiuterinių žaidimų turnyrus. 

Populiarumo nepraranda „Fortnite“ ir „League of Legends“ grumtynės, į kurias NKKM mokiniai atsiveda ir savo draugus. Turnyrus moderuoja mūsų dėstytojai, o nugalėtojus apdovanojame šauniais prizais. Smagumas tiek moksleiviams, tiek turnyrų organizatoriams!

Organizuodami turnyrus siekiame išlaikyti mokymosi ir pramogavimo pusiausvyrą bei kurti artimesnį ryšį su mūsų mokyklos mokiniais.

NKKM Žirmūnų padalinys

Verkių g. 31C, Vilnius 09108

El. p. info@nkkm.lt

Tel. +370 671 55 688

I—VII 14:00—19:00

NKKM Pašilaičių padalinys

Laisvės pr. 105, Vilnius 06119

El. p. info@nkkm.lt

Tel. +370 672 50 580

I—VII 14:00—19:00