apie mus

valandų per mokslo metus

valandų per mokslo metus

valandų per mokslo metus

🌿_Filosofija

_Nuolatinis mokymasis, smalsumas patirti ir išmokti yra varomoji mūsų mokyklos jėga. Mokomės visą gyvenimą. Dar geriau – jei laiką prasmingai leidžiame nuo pat vaikystės.

_Norime ir galime būti pirmaisiais patikimais vaikų vedliais į IT pasaulį ir kartu sugriauti stereotipą, kad programavimas tėra kodo rašymas. Padėsime suprasti, kad programuoti = kurti!

🏔_Tikslas ir vertybės

_Gebėjimas akimirksniu perprasti naująsias technologijas ir mąstyti algoritmais tampa tokiu pat svarbiu įgūdžiu, kaip gebėjimas skaityti ir rašyti. Dedame pastangas, kad mūsų mokykloje moksleiviai įgytų savybių, reikalingų prisitaikyti greitai tobulėjančiame technologijų pasaulyje. 

_Orientuojamės į kokybę ir suteikiame vaikams stiprius informacinių technologijų ir programavimo pagrindus. Jaunuoliai išeina pasiruošę tolesnėms studijoms aukštosiose mokyklose ir platesnėms ateities galimybėms.

_Mūsų mokykloje įgytos žinios yra vertingos visiems, net ir nusprendusiems pasukti su technologijomis nesusijusiu keliu. Esame įsitikinę, kad gilinti žinias IT srityje verta kiekvienam šiuolaikinį pasaulį geriau suprasti siekiančiam moksleiviui.

_Siekiame, kad po kiekvieno užsiėmimo vaikai išeitų sužinoję ką nors naujo, įdomaus ir nekantriai lauktų kito susitikimo; kad kiekvienas mokinys, baigęs mūsų mokyklą, siektų svajonių ir priimtų technologinio pasaulio iššūkius pasitikėdamas savimi ir savo žiniomis.

_Mes pasitikime ateitimi – siekiame, kad pasitikėtų ir kiekvienas moksleivis.

🎓_Mokymas(is)

_Esame parengę studijų programas įvairių amžiaus grupių vaikams, kurios kasmet yra peržiūrimos, papildomos ir atnaujinamos, atsižvelgiant į naujausias tendencijas IT pasaulyje.

_Programos sudarytos taip, kad vaikai įgytų įvairiapusį supratimą, kas yra IT ir ką šioje srityje galima nuveikti. Pirmiausia vaikai įgyja bendrųjų žinių apie kompiuteriją ir informacines technologijas, paskui renkasi labiausiai dominančią kryptį – programavimą, svetainių kūrimą ar sistemų administravimą. 

_Esame tikri, kad teoriniai pagrindai svarbūs bet kokiame moksle ir tam skiriame daug dėmesio. Kartu siekdami sudaryti vaikams kuo geresnes sąlygas įsisavinti informaciją ir kuo labiau juos įtraukti, 80 % kursų laiko skiriame praktinėms užduotims ir įvairiems projektams atlikti.

_Išlaikyti vaikų motyvaciją ir susidomėjimą studijuojamu dalyku yra svarbus mūsų mokyklos uždavinys, todėl didelę svarbą teikiame patirtims ir įgūdžiams, kurie yra aktualūs patiems moksleiviams. Skatiname imtis realių užduočių ir projektų, pavyzdžiui – sukurti interneto svetainę šeimos nariui ar pažįstamam.

_Manome, kad vaikai geriausių rezultatų pasiekia mokydamiesi klasėse su kitais tą patį tikslą turinčiais bendraamžiais ir visada padėti pasirengusiu dėstytoju. Naujausia technine ir programine įranga aprūpintose kompiuterių klasėse dirbame su nedidelėmis 8–12 vaikų grupėmis, o kursų trukmė parinkta taip, kad dėstytojas galėtų skirti dėmesio kiekvienam vaikui.

_Paskaitos organizuojamos kiekvienam bendrojo lavinimo mokyklą lankančiam moksleiviui patogiu laiku – mokykladienių vakarais ir savaitgaliais.

🦸_Dėstytojai

_Mūsų mokykloje vaikų mokytojais tampa savo srities profesionalai, dirbantys IT įmonėse, dėstantys aukštosiose mokyklose ar turintys savo verslus. 

_Daugelis dėstytojų turi didesnę nei 10 metų pedagoginę patirtį ir yra tikri IT ekspertai bei vaikų numylėtiniai. Kiti – dėstytojauti neseniai pradėję, tačiau IT srityje pasikaustę, tebestudijuojantys jaunuoliai, pilni jaunatviško entuziazmo ir greitai randantys kalbą su šiuolaikiniais paaugliais.

_Nors visi dėstytojai turi darbus kitose įmonėse – mokytojauja formalaus ugdymo įstaigose, dėsto universitetuose, dirba IT specialistais ar programuotojais – darbas su vaikais mūsų mokykloje juos įkvepia ir skatina stačia galva pasinerti į ugdymo procesą.

_Mūsų dėstytojai – ne tik vaikų mokytojai, bet ir draugai bei patarėjai. Kartu su dėstytojais siekiame kurti pagarba ir atidumu kiekvienam mokiniui grįstą aplinką.

 🦉_Istorija

_NKKM įkurta 1996 m., Lietuvoje sparčiai populiarėjant informacinėms technologijoms. Mintis įkurti mokyklą vaikams, kurioje jie galėtų leisti laisvalaikį mokydamiesi dar pakankamai naujos mokslo šakos, kilo jaunai IT specialistei Nataljai Kazakovai.

_Idėja netruko virsti tikra mokykla, turinčia aiškią savo veiklos viziją, būrį vaikų ir savo darbą mėgstančius dėstytojus. Per daugiau nei 20 gyvavimo metų užsitarnavome gerą vardą ir moksleivių bei tėvų pasitikėjimą.

_Šiuo metu Vilniuje veikia 2 NKKM filialai, kuriuose kasmet mokosi apie 600 vaikų.

_Iš NKKM išaugo ir kita veiklos sritis – kompiuterių kursai suaugusiems.

NKKM Žirmūnų padalinys

Verkių g. 31C, Vilnius 09108

El. p. info@nkkm.lt

Tel. +370 671  55 688

I—VII 14:00—19:00

NKKM Pašilaičių padalinys

Laisvės pr. 105, Vilnius 06119

El. p. info@nkkm.lt

Tel. +370 672  50 580

I—VII 14:00—19:00