apie mus

valandų per mokslo metus

valandų per mokslo metus

valandų per mokslo metus

🌿_Filosofija

Nuolatinis mokymasis, smalsumas patirti ir išmokti yra varomoji mūsų mokyklos jėga. Mokomės visą gyvenimą. Dar geriau – jei laiką prasmingai leidžiame nuo pat vaikystės.

Norime būti pirmaisiais vaikų vedliais į IT pasaulį ir kartu sugriauti stereotipą, kad programavimas tėra kodo rašymas. Padėsime atrasti, kad programuoti = kurti!

🏔_Tikslas ir vertybės

Gebėjimas akimirksniu perprasti naująsias technologijas ir mąstyti algoritmais tampa tokiu pat svarbiu įgūdžiu, kaip gebėjimas skaityti ir rašyti. Dedame pastangas, kad mūsų mokykloje moksleiviai įgytų savybių, reikalingų prisitaikyti greitai tobulėjančiame technologijų pasaulyje. 

Orientuojamės į kokybę ir suteikiame vaikams stiprius informacinių technologijų ir programavimo pagrindus. Jaunuoliai išeina pasiruošę tolesnėms studijoms aukštosiose mokyklose ir platesnėms ateities galimybėms.

Esame įsitikinę, kad gilinti žinias IT srityje verta kiekvienam šiuolaikinį pasaulį geriau suprasti siekiančiam moksleiviui. Mūsų mokykloje įgytos žinios vertingos visiems, net ir nusprendusiems pasukti su technologijomis nesusijusiu keliu. 

Siekiame, kad po kiekvieno užsiėmimo vaikai išeitų sužinoję ką nors naujo, įdomaus ir nekantriai lauktų kito susitikimo; kad kiekvienas mokinys, baigęs mūsų mokyklą, siektų svajonių ir priimtų technologinio pasaulio iššūkius pasitikėdamas savimi ir savo žiniomis.

Mes pasitikime ateitimi – siekiame, kad pasitikėtų ir kiekvienas moksleivis.

🎓_Mokymas(is)

Esame parengę mokymo programas įvairių amžiaus grupių vaikams, kurios kasmet yra peržiūrimos, papildomos ir atnaujinamos, atsižvelgiant į naujausias tendencijas IT pasaulyje.

Programos sudarytos taip, kad vaikai įgytų įvairiapusį supratimą, kas yra IT ir ką šioje srityje galima nuveikti. Pirmiausia vaikai įgyja bendrųjų žinių apie kompiuteriją ir informacines technologijas, paskui renkasi labiausiai dominančią kryptį – programavimą, svetainių kūrimą ar sistemų administravimą. 

Esame tikri, kad teoriniai pagrindai svarbūs bet kokiame moksle ir tam skiriame daug dėmesio. Kartu siekdami sudaryti vaikams kuo geresnes sąlygas įsisavinti informaciją ir kuo labiau juos įtraukti, 80 % būrelių laiko skiriame praktinėms užduotims ir įvairiems projektams atlikti.

Išlaikyti vaikų motyvaciją ir susidomėjimą studijuojamu dalyku yra svarbus mūsų mokyklos uždavinys, todėl didelę svarbą teikiame patirtims ir įgūdžiams, kurie yra aktualūs patiems moksleiviams. Skatiname imtis realių užduočių ir projektų, pavyzdžiui – sukurti interneto svetainę šeimos nariui ar pažįstamam.

Manome, kad vaikai geriausių rezultatų pasiekia mokydamiesi klasėse su kitais tą patį tikslą turinčiais bendraamžiais ir visada padėti pasirengusiu dėstytoju. Naujausia technine ir programine įranga aprūpintose kompiuterių klasėse dirbame su nedidelėmis 8–12 vaikų grupėmis. Būrelių trukmė parinkta taip, kad dėstytojas galėtų skirti dėmesio kiekvienam vaikui.

Būreliai organizuojami kiekvienam bendrojo lavinimo mokyklą lankančiam moksleiviui patogiu laiku – mokykladienių vakarais ir savaitgaliais.

🦸_Dėstytojai

Mūsų mokykloje vaikų mokytojais tampa savo srities profesionalai, dirbantys IT įmonėse, dėstantys aukštosiose mokyklose ar turintys savo verslus. 

Daugelis dėstytojų turi didesnę nei 10 metų pedagoginę patirtį ir yra tikri IT ekspertai bei vaikų numylėtiniai. Kiti – dėstytojauti neseniai pradėję, tačiau IT srityje pasikaustę, tebestudijuojantys jaunuoliai, pilni jaunatviško entuziazmo ir greitai randantys kalbą su paaugliais.

Nors visi dėstytojai turi darbus kitose įmonėse – mokytojauja formalaus ugdymo įstaigose, dėsto universitetuose, dirba IT specialistais ar programuotojais – darbas su vaikais mūsų mokykloje juos įkvepia ir skatina stačia galva pasinerti į ugdymo procesą.

Mūsų dėstytojai – ne tik vaikų mokytojai, bet ir draugai bei patarėjai. Kartu su dėstytojais siekiame kurti pagarba ir atidumu kiekvienam mokiniui grįstą aplinką.

 🦉_Istorija

NKKM įkurta 1996 m., Lietuvoje sparčiai populiarėjant informacinėms technologijoms. Mintis įkurti mokyklą vaikams, kurioje jie galėtų leisti laisvalaikį mokydamiesi dar pakankamai naujos mokslo šakos, kilo jaunai IT specialistei Nataljai Kazakovai.

Idėja netruko virsti tikra mokykla, turinčia aiškią savo veiklos viziją, būrį vaikų ir savo darbą mėgstančius dėstytojus. Per daugiau nei 20 gyvavimo metų užsitarnavome gerą vardą ir moksleivių bei tėvų pasitikėjimą.

Šiuo metu Vilniuje veikia 2 NKKM filialai, kuriuose kasmet mokosi apie 600 vaikų.

Iš NKKM išaugo ir kita veiklos sritis – kompiuterių kursai suaugusiems.

NKKM Žirmūnų padalinys

Verkių g. 31C, Vilnius 09108

El. p. info@nkkm.lt

Tel. +370 671 55 688

I—VII 14:00—19:00

NKKM Pašilaičių padalinys

Laisvės pr. 105, Vilnius 06119

El. p. info@nkkm.lt

Tel. +370 672 50 580

I—VII 14:00—19:00