dažniausiai užduodami klausimai

Ar NKKM galima panaudoti NVŠ krepšelį?

Taip, galimybė pretenduoti į NVŠ krepšelį yra. Kiekvienu atveju apie tai informuoja NKKM administracija. Nuo 2024 m. sausio 1 d. NVŠ krepšelio dydis yra 25 Eur/mėn.

Ar prisijungti prie grupės galima bet kada?

Dėl galimybės prisijungti nevykstant priėmimui prašome susisiekti su NKKM padalinio, kuriame norite lankyti, administracija. NKKM padalinių kontaktus rasite čia.

Ar į paskaitas reikia atsinešti savo kompiuterį?

Nereikia. Paskaitos vyksta technine ir programine įranga aprūpintose kompiuterių klasėse.

Ar reikia atsinešti sąsiuvinį užrašams?

Neprivaloma, tačiau rekomenduojama. Taip pat galima mobiliuoju telefonu nusifotografuoti paskaitos metu rodomas skaidres.

Vaikas susirgo ir praleido dalį užsiėmimų. Ar bus grąžinti pinigai už tuos praleistus užsiėmimus?

Ne, tokiais atvejais pinigai nėra grąžinami, tačiau vaikui grįžus po ligos, praleistas paskaitas gali išklausyti su kita grupe arba, jei tokios galimybės nėra, dėstytojas praveda jam papildomas individualias paskaitas, išdėstydamas visą praleistą medžiagą. Dėl praleistų paskaitų išklausymo laiko reikia iš anksto susiderinti su NKKM administracija.

Savaitgalį būsime išvykę, vaikas negalės dalyvauti paskaitoje. Ką daryti?

Jeigu iš anksto žinote, kad teks praleisti paskaitą, praneškite. NKKM administracija padės rasti sprendimą, pvz., pasiūlys išklausyti paskaitą su kita grupe.

Po mėnesio ar kelių vaikas sako, kad jam nebeįdomu, nebenori lankyti. Ką daryti?

Pranešti NKKM administracijai. Kiekvienas toks atvejis vertinamas individualiai. Galime pasiūlyti pasirinkti kitą grupę su kitu dėstytoju, kitą (lengvesnę ar sudėtingesnę) programą, daryti metų ar pusmečio pertrauką ir kt. Nusprendus nutraukti sutartį, grąžinama suma už neišklausytas paskaitas, jei buvo sumokėta į priekį.

Kaip galiu sužinoti, ar mano vaikas lanko paskaitas?

Informaciją apie vaiko lankomumą galite rasti prisijungę prie NKKM el. dienyno. Kilus klausimų, susisiekite NKKM padalinio administracijos telefonu. 

Ar užsiėmimai vyksta per moksleivių atostogas?

Paskaitos nevyksta liepos, rugpjūčio mėnesiais, valstybinių švenčių dienomis ir laikotarpiu tarp Kalėdų ir Naujųjų metų. Visais kitais atvejais paskaitos vyksta pagal įprastą tvarkaraštį. Mokyklos darbo kalendorių rasite NKKM el. dienyne.

NKKM Žirmūnų padalinys

Verkių g. 31C, Vilnius 09108

El. p. info@nkkm.lt

Tel. +370 671 55 688

I—VII 14:00—19:00

NKKM Pašilaičių padalinys

Laisvės pr. 105, Vilnius 06119

El. p. info@nkkm.lt

Tel. +370 672 50 580

I—VII 14:00—19:00