projektai

NKKM įrangos modernizavimas

2019 m. sausio mėnesį pradėjome įgyvendinti projektą „NKKM įrangos modernizavimas“, finansuojamą Europos regioninės plėtros fondo. 

Projektu siekiame: 

_prisidėti prie įtraukaus švietimo aplinkos įvairovės plėtojimo; 

_tobulinti neformalųjį vaikų švietimą, užtikrinant bendrųjų kompetencijų ugdymą; 

_didinti neformaliojo vaikų švietimo programų įvairovę ir kokybę; 

_skatinti vaikų įsitraukimą mokytis ir išskleisti individualius gebėjimus. 

Įgyvendindami projektą įsigijome naujų baldų, atnaujinome kompiuterinę įrangą ir toliau rūpinamės visomis priemonėmis, reikalingomis kokybiškam vaikų ugdymo procesui užtikrinti. 

Tikimės, kad įgyvendinę projektą, galėsime: 

_mokyklinio amžiaus vaikams pasiūlyti naujų programų ir patobulintas esamas programas;

_sudaryti galimybę vasaros atostogų metu vykdomas programas dėstyti neformaliose erdvėse, pritaikant žaidybinius elementus; 

_efektyvesnėmis priemonėmis siekti pagrindinio mokyklos tikslo – vaikams suteikti ne tik fundamentalių IT žinių, bet ir pristatyti aktualiausius IT srities dalykus, naujoves, ugdymo procese naudojant naujausius įrankius ir programas, technologiškai pažangią įrangą, kokybiškas garso ir vaizdo priemones.

PATINKA

2015 m. NKKM dalyvavo asociacijos „Infobalt“ ir Lietuvos informatikos mokytojų asociacijos (LInMa) iniciatyva vykdytame projekte „Patrauklios informacinių technologijų inovacijos kuria ateitį (Patinka!)“. Projekto tikslas – sudominti mokinius informacinėmis technologijomis ir lavinti kūrybinius įgūdžius IT srityje. 

Remiantis „Infobalt“ atliktais tyrimais, 10–12 metų mokiniai jau formuoja savo profesinio pasirinkimo kryptį, todėl projektu siekta užtikrinti skirtingų formų ir turinio neformaliojo ugdymo veiklų, orientuotų į kūrybišką informacinių technologijų taikymą, plėtrą Lietuvoje.

Dalyvaudami projekte „Patinka“, vedėme mokymus „Jaunųjų programišių (hakerių) mokykla“ Lietuvos mokyklų mokytojams iš Telšių, Utenos, Šilutės, Marijampolės, Vilniaus ir Radviliškio miestų, kurių metu mokytojai įgijo saugumo ir etiško įsilaužimo pagrindus. Išklausę mokymus mokytojai organizavo būrelius ir perdavė savo žinias mokyklų moksleiviams.

Apie projektą Facebooke:

www.facebook.com/projektaspatinka 

NKKM Žirmūnų padalinys

Verkių g. 31C, Vilnius 09108

El. p. info@nkkm.lt

Tel. +370 671 55 688

I—VII 14:00—19:00

NKKM Pašilaičių padalinys

Laisvės pr. 105, Vilnius 06119

El. p. info@nkkm.lt

Tel. +370 672 50 580

I—VII 14:00—19:00