Vasaros studija 2023 – alternatyva dienos stovyklai

Kviečiame 8–17 m. moksleivius pasitikti vasarą su „Vasaros studija“ – smagiais 1–2 sav. trukmės kompiuterių kursais.

Tėveliams, norintiems, kad per atostogas vaikas užsiimtų mėgstama veikla ir išmoktų naujų dalykų, bet negalintiems ar nenorintiems skirti visos dienos vasaros stovyklai, NKKM Vasaros studija taps puikia alternatyva.

„Vasaros studija“ – kas tai?

Kiekvieną birželį rengiame informacinių technologijų užsiėmimus, kuriuose kasdien po porą valandų su moksleiviais leidžiame laiką užsiimdami naudingomis IT veiklomis.

Vasaros studija nėra dienos stovykla, bet išskirtinis vasaros atostogų praleidimo būdas vaikams ir jaunimui. Mokomės smagiai leisdami laiką, kuriame ir eksperimentuojame.

Vasaros studijos užsiėmimai geriau nei dienos stovykla tiks vaikams ir paaugliams, kurie:
〰️  teikia pirmenybę technologiniams užsiėmimams ar nori juos išbandyti,
〰️  nori atrasti naujų pomėgių, bet nenorėtų visos dienos praleisti ne namuose,
〰️  spirga išbandyti ką nors naujo, bet greitai pavargsta naujoje aplinkoje,
〰️  jaučiasi „išaugę“ vasaros dienos stovyklas.

Ką veiksime „Vasaros studijoje“?

Šią vasarą kviečiame lankyti 4 kursus. Mokysimės animacijos pagrindų, piešti profesionalia grafikos programa, programuosime valdiklius ir kursime savo kriptovaliutą.

2023 m. Vasaros studijos užsiėmimų aprašymai, datos ir registracija čia.

🌱  8–10 m. vaikams – Animuoti pasakojimai – mėgstantiems komiksus, animacinius filmukus ir norintiems sukurti savo istoriją ir veikėjus;
☘️  11–13 m. vaikams – Piešimas su CorelDRAW – mėgstantiems piešti, žaisti spalvomis ir formomis, norintiems išmokti dirbti kompiuterinės grafikos programa;
🍀  14–17 m. paaugliams – Programavimas su ARDUINO – norintiems perprasti mikrovaldiklių programavimą ir įvairių kasdienybės prietaisų kūrimą;
🍀  14–17 m. paaugliams – Susikurk savo kriptovaliutą ir NFT – norintiems susipažinti su blokų grandinės technologija ir išleisti savo kriptovaliutą.

Kodėl verta išbandyti?

〰️ Vasaros studijos kursai yra unikalūs ir mokslo metais NKKM nedėstomi. Juose dalyvauja ne tik technologinius užsiėmimus mėgstantys Vilniaus vaikai, bet ir tęstinėse programose mokslo metais studijuojantys NKKM moksleiviai.

〰️ Vasaros kursuose mažai ar jokių IT žinių neturintys vaikai ir paaugliai gali išbandyti norimą IT sritį ir pasitikrinti, ar patinka ir sekasi.

〰️ Mokytis mėgstamų dalykų vasarą, kai esi atsipalaidavęs ir nepatiri su mokymusi susijusio streso, yra malonu ir teikia daug džiaugsmo.

〰️ Vasaros kursais norime skatinti vaikų susidomėjimą informacinėmis technologijomis ir pavykus uždegti smalsumo lempeles, paraginti studijuoti giliau. Dalis moksleivių, vasaros kursuose atradę susidomėjimą technologijomis, rudenį grįžta mokytis nuosekliai ir nuodugniai.

Kursai vyks NKKM padaliniuose Žirmūnuose (Verkių g. 31C) ir Pašilaičiuose (Laisvės pr. 105).

Išsamesnės informacijos prašome teirautis el. p. info@nkkm.lt arba tel. 8 672 50 580.

NKKM Žirmūnų padalinys

Verkių g. 31C, Vilnius 09108

El. p. info@nkkm.lt

Tel. (8-671) 55688

I—VII 14:00—19:00

NKKM Pašilaičių padalinys

Laisvės pr. 105, Vilnius 06119

El. p. info@nkkm.lt

Tel. (8-672) 50580

I—VII 14:00—19:00