„Vasaros studija 2022“ – alternatyva dienos stovyklai

Kviečiame 8–15 m. moksleivius pasitikti vasarą su „Vasaros studija“ – įdomiais ir naudingais 1–2 sav. trukmės kompiuterių kursais.

Tėveliams, norintiems, kad per atostogas vaikas užsiimtų mėgstama veikla ir išmoktų naujų dalykų, bet negalintiems ar nenorintiems skirti visos dienos vasaros stovyklai, NKKM „Vasaros studija“ taps puikia alternatyva.

Kas ta „Vasaros studija“?

Kompiuterių mokykloje NKKM kiekvieną birželį rengiame informacinių technologijų užsiėmimus, kuriuose kasdien po porą valandų su moksleiviais leidžiame laiką užsiimdami naudingomis IT veiklomis.

„Vasaros studija“ nėra dienos stovykla, bet išskirtinis vasaros atostogų praleidimo būdas jauniesiems programuotojams. Vaikai susipažįsta su programavimu, kuria žaidimus ar interneto svetaines, dirba grafikos programomis. Mokomės smagiai leisdami laiką, žaidžiame ir eksperimentuojame.

„Vasaros studija“ geriau nei dienos stovykla tiks vaikams ir paaugliams, kurie:

〰️  teikia pirmenybę technologiniams užsiėmimams ar nori juos išbandyti,
〰️  nori atrasti naujų pomėgių, bet nenorėtų ar negalėtų visos dienos praleisti ne namuose,
〰️  spirga išbandyti ką nors naujo, bet greitai pavargsta naujoje aplinkoje,
〰️  yra „išaugę“ vasaros dienos stovyklas (13-15 m.).

Kodėl verta išbandyti?

„Vasaros studijos“ kursai yra unikalūs ir mokslo metais NKKM nedėstomi. Todėl juose noriai dalyvauja ne tik technologinius užsiėmimus mėgstantys Vilniaus vaikai, bet ir tęstinėse programose mokslo metais studijuojantys NKKM moksleiviai. O visų smagiausia yra tai, kad vasaros kursuose mažai ar jokių IT žinių neturintys vaikai gali „pasimatuoti“ programavimą ar kitą IT sritį ir pasitikrinti, ar jiems tai patinka ir sekasi.

Mokytis mėgstamų dalykų vasarą, kai esi atsipalaidavęs ir nepatiri su mokymusi susijusio streso, yra malonu ir teikia daug džiaugsmo. Vasaros kursais norime skatinti vaikų susidomėjimą informacinėmis technologijomis ir pavykus uždegti smalsumo lempeles, paraginti studijuoti giliau. Dalis moksleivių, „Vasaros studijoje“ atradę technologijų žavesį, rudenį grįžta mokytis nuosekliai ir nuodugniai.

Ką veiksime „Vasaros studijoje“?

Šią vasarą kviečiame lankyti 4 kursus. Mokysimės programuoti, konstruosime robotukus bei kursime savo interneto svetainę.

2022 m. „Vasaros studijos“ užsiėmimų aprašymus rasite čia.

🌱  8–10 m. vaikams – Konstruok ir programuok mBot Ranger‘į! – mėgstantiems konstruoti, aiškintis, kaip veikia mechanizmai, ir norintiems išmokti programuoti robotuko veiksmus;

🌱  8–10 m. vaikams – Programavimas su micro:bit‘ais – mėgstantiems eksperimentuoti ir smalsaujantiems, ką galima nuveikti su mini kompiuteriu;

☘️  11–13 m. vaikams – Įvaldyk micro:bit‘us – norintiems giliau panagrinėti, kaip veikia mini kompiuteris, atrasti įvairius panaudojimo būdus ir programuoti jo veikimą;

🍀  13–15 m. paaugliams – Interneto svetainė per 9 dienas su WordPress – norintiems išbandyti interneto svetainių kūrimą su populiariausia turinio valdymo sistema.

Vasaroti programuodami pradedame nuo birželio 13 d.
Kursai vyks NKKM padaliniuose Žirmūnuose (Verkių g. 31C) ir Pašilaičiuose (Laisvės pr. 105).

Išsamesnės informacijos prašome teirautis el. p. info@nkkm.lt arba tel. 8 671 55 688.

NKKM Žirmūnų padalinys

Verkių g. 31C, Vilnius 09108

El. p. info@nkkm.lt

Tel. +370 671  55 688

I—VII 14:00—19:00

NKKM Pašilaičių padalinys

Laisvės pr. 105, Vilnius 06119

El. p. info@nkkm.lt

Tel. +370 672  50 580

I—VII 14:00—19:00