Apie NKKM

NKKM kompiuterių mokykla buvo įkurta 1996 m. Idėja įkurti mokyklą vaikams, kurioje jie galėtų leisti laisvalaikį mokydamiesi tuo metu Lietuvoje sparčiai populiarėjančių informacinių technologijų, kilo jaunai IT specialistei Nataljai Kazakovai.

Idėja netruko virsti tikra mokykla, turinčia aiškią savo veiklos viziją ir tikslus, būrį vaikų ir savo darbą mėgstančius dėstytojus. 

Dabar, jau 20 metų gyvuojanti NKKM, didžiuojasi, kad vis daugiau vaikų susiranda mokyklą paraginti savo bičiulių, nugirdę kitus kalbant apie NKKM. Džiaugiamės, kad vaikai ne tik rekomenduoja mokyklą kitiems, bet, baigę studijas, sugrįžta dėstyti patys.

NKKM dėstytojai – savo srities profesionalai, dirbantys IT bendrovėse, dėstantys aukštosiose mokyklose ar turintys savo verslus. Tai žmonės, ne tik diena iš dienos dirbantys informacinių technologijų srityje, bet ir norintys dalintis savo žiniomis su vaikais.

NKKM specialistai yra parengę studijų programas įvairių amžiaus grupių vaikams. Kasmet programos yra peržiūrimos, papildomos, atnaujinamos, atsižvelgiant į naujas tendencijas IT pasaulyje. Kadangi turime labai reiklią, jokios apgaulės ar paviršutiniško požiūrio nepakenčiančią auditoriją, studijų programoms skiriame ypatingą dėmesį. Norime, kad po kiekvieno užsiėmimo vaikai išeitų sužinoję ką nors naujo, įdomaus ir nekantriai lauktų kito susitikimo.

Šiuo metu Vilniuje veikia du NKKM filialai, kuriuose mokosi apie 400 vaikų.

Iš NKKM išaugo ir kita mūsų veiklos sritis – kompiuterių mokymai suaugusiems.

Nuo 2000 m. NKKM yra Microsoft partnerė. 2001 m. mokykla tapo ECDL testavimo centru, 2004 m. – Microsoft IT Academy (dab. Microsoft Imagine Academy), Certiport testavimo centru, taip pat Pearson VUE autorizuotu testavimo centru, 2009 m. gavo Cisco Networking Academy vardą.