Mokymo programa 13-17 m. moksleiviams

 PROGRAMA  IT mokykla
 TRUKMĖ  3 mokslo metai
 APRAŠYMAS

Programą sudaro 2 dalys:

I dalis – tai bendrasis kursas, trunkantis 1 mokslo metus. Moksleiviai susipažįsta su kompiuterio sisteminėmis programomis, nustatymais, kompiuterio konfigūracija; kalba apie sisteminį registrą, vietinį tinklą, serverius, nuotolinį valdymą; mokosi programavimo pagrindų su Visual Basic; nagrinėja kompiuterio techninius parametrus ir jų charakteristikas; išmoksta dirbti su MS Office programų paketu; gilinasi į įvairių operacinių sistemų specifiką, jų diegimą; aptaria saugumo dalykus; susipažįsta su interneto svetainių kūrimo technologijomis ir kt.

II dalis – specializuotas 2 mokslo metus trunkantis kursas, kurį po bendrojo kurso moksleiviai pasirenka patys:

  • WEB programavimas – tai kursas, skirtas tiems, kurie domisi interneto svetainių ar el. parduotuvių kūrimu. Mokomasi svetainių kūrimo technologijų (HTML5, CSS3), programavimo JavaScript ir PHP scenarijų kalbomis, MySQL DB valdymo, turinio maketavimo. Kurso metu daugiau dėmesio skiriama programavimui nei grafikai. WEB programavimas yra patrauklus tuo, kad yra lengviau suprantamas, galima gana greitai gauti rezultatą.
  • Programavimas – tai kursas, skirtas tiems, kuriems įdomus procedūrinis ir objektinis programavimas. Pradedama nuo algoritmų ir duomenų struktūrų, kurios nagrinėjamos C++ kalbos pagrindu. Vėliau pereinama prie objektinio programavimo su C#, mokomasi duomenų bazių bei jų valdymo programavimo, o kurso pabaigoje laukia programėlių kūrimas Android OS, žaidimų kūrimas Unity aplinkoje ar kt.
  • Sistemų administravimas – tai kursas, skirtas kompiuterinių tinklų administravimui, operacinių sistemų (GNU/Linux, Windows ir Windows Server) konfigūravimui. Susipažįstama su komandinės eilutės paslaugų programomis, išmokstama dirbti su grafine aplinka. Paskaitose, kurios skirtos kompiuterinių tinklų saugumui, susipažįstama su kenkėjiškomis programomis, įvairių sistemų pažeidžiamumais, DoS tipo atakomis, bevielių tinklų pažeidžiamumais, kalbama apie pėdsakus, paliktus po darbo, paieškos sistemų savybes, privatumą tinkle ir kt.
 TVARKARAŠTIS  2 kartai per savaitę po 2 val. (vienas – darbo dieną popiet, kitas – savaitgalio dieną)
 KAINA

 75 EUR už mokslo mėnesį, t. y. 8 paskaitas.
 Mokestis mokamas už einamąjį mėnesį iki mėnesio 15 d., pavedimu.
 Mokant iškart už visą semestrą (36 paskaitas), taikoma 10 proc. nuolaida. Kaina - 303,75 EUR.

 PASTABOS
  • Baigus „IT mokyklą“ išduodamas programos baigimo pažymėjimas.
  • Baigus vieną specializaciją, galima pasirinkti kitą.

 

 REGISTRACIJA