Mokymo programa 11-12 m. moksleiviams

 PROGRAMA  „Jaunųjų programuotojų mokykla“
 TRUKMĖ  3,5 mokslo metų
 APRAŠYMAS

Programą sudaro 2 dalys:

I dalis – tai bendrasis kursas, trunkantis 1,5 m. m. Vaikai susipažįsta su pagrindinėmis kompiuterio programomis, nustatymais, kompiuterio konfigūracija; dirba su grafinėmis, video ir audio programomis; išmoksta dirbti su MS Office programų paketu; gilinasi į debesų kompiuteriją, saugumo dalykus, Windows OS, serverius; nagrinėja kompiuterio techninius parametrus ir jų charakteristikas; mokosi programavimo pagrindų su Visual Basic. 

Praktinių ir teorinių užsiėmimų metu vaikai įgyja sistemingų bazinių IT žinių ir pasirengia tolesniam jau siauresnės krypties kursui.

II dalis –WEB programavimo kursas, trunkantis 2 m. m. Vaikai išmoksta pagrindinių interneto puslapių kūrimo technologijų, programuoti HTML, CSS, JavaScript, PHP kalbomis. Kurso pabaigoje vaikai kuria savo WEB puslapius.

 TVARKARAŠTIS  2 kartai per savaitę (vienas – darbo dieną popiet, kitas – savaitgalio dieną, yra ir rytinės grupės)
1–3 semestrą vienas užsiėmimas trunka 1,5 val.
4–7 semestrą vienas užsiėmimas trunka 2 val.
 KAINA 75 EUR/mokslo mėn.
Mokant visą sumą už semestrą iškart, taikoma 10 proc. nuolaida. Mokestis mokamas už einamąjį mėnesį iki mėnesio 15 d. pavedimu arba grynaisiais.
 PASTABOS
  • Jei klausytojas praleidžia paskaitą dėl ligos ir pateikia gydymo įstaigos išduotą pažymą, jam pasiūloma praleistą paskaitą išklausyti su kita grupe arba išklausyti individualią pamoką.
  • Baigus „Jaunųjų programuotojų mokyklą“ išduodamas programos baigimo pažymėjimas.
  • Toliau rekomenduojama rinktis programavimo ar sistemų administravimo kursą (platesnį aprašymą rasite 13–17 m. moksleiviams skirtos programos apraše).

 

 REGISTRACIJA