kompiuteriu kursai adresas 16

Mokymo programa 11-13 m. moksleiviams

Skaityti daugiau

Mokymo programa 8-10 m. moksleiviams

Skaityti daugiau

Mokymo programa 14-17 m. moksleiviams

Skaityti daugiau

Konkursas „Žiemos fantazija 2016“ baigėsi

Ačiū visiems, kurie panoro išbandyti jėgas konkurse ir publikuoti savo darbus. Ačiū mokytojams, skatinusiems moksleivius kurti, o susidūrus su sunkumais – padėjusiems rasti išeitį.
Ačiū už jūsų šiltus atsiliepimus, palaikymą, už supratingumą, ypač konkursui artėjant į pabaigą ir per vieną dieną gaunant šimtus darbų.
Ačiū vertinimo komisijai, atsakingai pažiūrėjusiai į savo pareigą ir atidžiai vertinusiai net 4691 darbą.

Iki gruodžio pabaigos visus dalyvius ir jų mokytojus turėtų pasiekti diplomai ir padėkos, kiek vėliau nugalėtojams bus išsiųsti popieriniai atvirukai.

„Žiemos fantazijos 2016“ nugalėtojai:

Atvirukų 1-4 klasių kategorijoje:

kaledu stebuklu namelis 3883 1 I vieta – Laurynas Pranckus „Kalėdų stebuklų namelis“
apserksnije musu ziemos 4529 1 II vieta – Linėja Paplauskaitė „Apšerkšniję mūsų žiemos“
besmegeniai sargybiniai 4016 1 III vieta – Brigita Bareišytė „Besmegeniai sargybiniai“

Atvirukų 5-6 klasių kategorijoje:

suniuko kaledos 3455 1 I vieta – Mantė Marozaitė „Šuniuko Kalėdos“
ziemos stebuklas 4364 1 I vieta – Leonas Šėferis „Žiemos stebuklas“
stebuklu naktis 4347 1 II vieta – Ilona Mironovaitė „Stebuklų naktis“
ziemos dziaugsmas 3885 1 III vieta – Rusnė Baužaitė „Žiemos džiaugsmas“

Atvirukų 7-8 klasių kategorijoje:

ziemos naktis 1499 1 I vieta – Emilija Vitkutė „Žiemos naktis“
kaledu naktis 2505 1 II vieta – Junda Rajeckaitė „Kalėdų naktis“
kaledu senelio belaukiant 4000 1 III vieta – Kornelija Simonaitytė „Kalėdų senelio belaukiant“

Atvirukų 9-12 klasių kategorijoje:

ziemos sapnas 3072 1 I vieta – Gerda Šlažaitė „Žiemos sapnas“
stebuklo belaukiant 4749 1 II vieta – Andrius Kalvaitis „Stebuklo belaukiant“
namu siluma 4706 III vieta – Vilija Dusevičiūtė „Namų šiluma“
kaledu vakaras 4317 1 III vieta – Dominika Vincel „Kalėdų vakaras“

Atvirukų suaugusiųjų kategorijoje:

sv kaledos sninga 3840 1 I vieta – Liolita Ramanauskienė „Šv. Kalėdos... Sninga...“
ziemos atomas 3856 1 II vieta – Mantas Kleinas „Žiemos atomas“
sveikinimas sv kaledu proga 219 1 II vieta – Ginta Lužeckienė „Sveikinimas šv. Kalėdų proga“

Animacijos 1-4 klasių kategorijoje:

kaledu senelio belaukiant 4000 1 I vieta – Kamilė Kiaulakytė „Sveikina Brėmeno muzikantai“
elniu kaledos 4981 1 II vieta – Augustina Rimkevičiūtė „Elnių Kalėdos“
paslaptingas miskas 4628 1 III vieta – Kristina Kaupaitė „Paslaptingas miškas“

Animacijos 5-6 klasių kategorijoje:

siltas zidinys 3390 1 I vieta – Ugnė Naprytė „Šiltas židinys“
ziema smagu 4946 1 II vieta – Airidas Gudelaitis „Žiemą smagu“
mergaite su kakava 2546 1 III vieta – Ieva Sučilaitė „Mergaitė su kakava“

Animacijos 7-8 klasių kategorijoje:

ziemos linksmybe 1810 1 I vieta – Kamilė Kiupelytė „Žiemos linksmybė“
ziemos dziaugsmas 4430 1 II vieta – Domantas Kiznis „Žiemos džiaugsmas“

Animacijos 9-12 klasių kategorijoje:

kaledos sniego kalnuose 4402 1 I vieta – Dovydas Skaivydas „Kalėdos sniego kalnuose“
kaledinis animuotas linkejimas 143 1 II vieta – Kristupas Lozoraitis „Kalėdinis animuotas linkėjimas“

Darbastalių kategorijoje:

blizguciu kaledos 1962 1 I vieta – Ona Akelė „Blizgučių Kalėdos“