kompiuteriu kursai adresas 16

Mokymo programa 11-12 m. moksleiviams

Skaityti daugiau

Mokymo programa 8-10 m. moksleiviams

Skaityti daugiau

Mokymo programa 13-17 m. moksleiviams

Skaityti daugiau

VASAROS STUDIJA 2021

Gegužė

Naujos žinios + smagiai praleistas laikas = NKKM "Vasaros studija"!

vasarosStudijaPav Nuo birželio 21 d. kviečiame moksleivius į 2 savaičių trukmės NKKM vasaros kursus. Mokysimės programuoti, eksperimentuoti su papildytąja realybe (angl. Augmented Reality), kurti kompiuterinius žaidimus ar savo e. parduotuvę ir kitų įdomių dalykų. 

Kursai vyks tik darbo dienomis, kasdien tuo pačiu nustatytu laiku, po 1–2 val. Tikslų tvarkaraštį pranešime vėliau visiems užsiregistravusiems.

8–10 m. moksleiviams kursai vyks tik kontaktiniu būdu NKKM padaliniuose Vilniuje (Pašilaičiuose ir Žirmūnuose), jei galėsime užtikrinti SAM nustatytus reikalavimus. Informaciją patikslinsime vėliau, tačiau registruotis galite jau dabar.

11–17 m. moksleiviams kursus organizuosime ir nuotoliniu būdu (bendrausime per Discord platformą), ir gyvai, jei galėsime užtikrinti SAM nustatytus reikalavimus. Nuotolinių grupių dalyviams reikėtų iš anksto pasirūpinti, kad techninė įranga namuose veiktų sklandžiai (internetas, mikrofonas, ausinės / kolonėlės). Programas, kurių reikės kursų metu, paskelbsime vėliau, jas prašysime iš anksto įdiegti namų kompiuteriuose.

Svarbi naujiena – vasaros kursuose galima panaudoti 15,00 EUR NVŠ krepšelį. Krepšelį gali panaudoti visi vaikai, nepriklausomai nuo gyvenamosios vietos.

Kviečiame plačiau susipažinti su programomis ir registruotis:

8–10 m. moksleiviams 

11–13 m. moksleiviams

14–17 m. moksleiviams

Išsamesnės informacijos suteiksime e. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba tel. +370 671 55 688.