kompiuteriu kursai adresas 16

Mokymo programa 11-12 m. moksleiviams

Skaityti daugiau

Mokymo programa 8-10 m. moksleiviams

Skaityti daugiau

Mokymo programa 13-17 m. moksleiviams

Skaityti daugiau

11–13 m. moksleiviams


VR programėlės su Unity

vr programaAr kada nors svajojai sustabdyti laiką kaip žaidime „SuperHot“ ar leistis į nuotykius kaip Rick ir Morty? Virtuali realybė leidžia visa tai ir dar daugiau! Šiame kurse ne tik susipažinsime su virtualios realybės technologija, bet ir išbandysime ją. 

Unity platformoje sukursime virtualų žaidimą, įkelsime jį į savo mobiliuosius telefonus (kurso dalyviams reikia turėti telefoną su Android operacine sistema), užsidėsime Cardboard VR akinius (juos gaus kiekvienas kursų dalyvis) ir persikelsime į virtualią realybę tapsime savo žaidimo dalyviais.

Studija vyks 9 d. d., kasdien po 2 val. 
Studijos vadovė – Simona. Kaina – 85,00 EUR.
Data: 06.25-07.05. Tikslus užsiėmimų laikas bus praneštas vėliau visiems užsiregistravusiems.

REGISTRUOTIS


Įvaldyk micro:bit‘us

kompiuteriukasBBC Micro:bit yra lengvai valdomas 4x5 cm dydžio mini kompiuteris, kuriuo galima sukurti daugybę įvairiausių dalykų. Susipažinsime su micro:bit struktūra, mokysimės dirbti Blocks kodo redaktoriumi. Nagrinėsime įvairias micro:bit galimybes – kursime programas, kurios gali tarpusavyje sujungti kelis micro:bit‘us radijo ryšiu, sukursime galimybę siųsti žinutes per micro:bit, išbandysime temperatūros ir šviesos sensorius, aptarsime, kaip veikia micro:bit jungtys, elektros impulsai. Taip pat laukia ir kodo rašymas micro:bit kompiuteriui. Bandysime konvertuoti kodą, kuris buvo parašytas Blocks redaktoriumi, į JavaScript programavimo kalbą. Kursas skirtas neturintiems ar turintiems mažai IT žinių.

Studija vyks 5 arba 4 d. d., kasdien po 2 val.
Studijos vadovas – Artūras. Kaina – 45,00 EUR.
Data: (1) 06.17–06.21, (2) 06.25-06.28. Tikslus užsiėmimų laikas bus praneštas vėliau visiems užsiregistravusiems.

REGISTRUOTIS


Processing su JavaScript

processingAr programavimas skamba nuobodžiai ir sunkiai? Nori greito rezultato? O gal tiesiog nori susipažinti su JavaScript kalba? Tada Processing kaip tik tau! Naudodamiesi moderniomis Processing ir p5.js bibliotekomis susipažinsite su aukšto lygio JavaScript kalba. Kursite žaismingas programėles (savo piešimo programėlę) ir mini žaidimus naršyklei (ice hockey, agario). Projektai sukurti naudojant Processing: https://processing.org/exhibition/ 

 


Studija vyks 9 d. d., kasdien po 2 val.

Studijos vadovė – Simona. Kaina – 75,00 EUR.
Data: 06.25–07.05. Tikslus užsiėmimų laikas bus praneštas vėliau visiems užsiregistravusiems.

REGISTRUOTIS


3D objektų kūrimas ir spausdinimas 3D spausdintuvu

pilisStudijoje susipažinsite su 3D grafikos modeliavimo pagrindais. Mokysitės modeliuoti nesudėtingus trimačius objektus, nagrinėsite erdvinius objektus, pagilinsite matematikos žinias, lavinsite loginį mąstymą.

Sukurtus 3D darbelius atspausdinsite 3D spausdintuvu!

 

 

 

 

Studija vyks 4 arba 5 d. d., kasdien po 2 val.
Studijos vadovė – Natalja. Kaina – 40,00 EUR.
Datos: (1) 06.25–06.28, (2) 07.01–07.05. Tikslus užsiėmimų laikas bus praneštas vėliau visiems užsiregistravusiems.

REGISTRUOTIS