kompiuteriu kursai adresas 16

Mokymo programa 11-12 m. moksleiviams

Skaityti daugiau

Mokymo programa 8-10 m. moksleiviams

Skaityti daugiau

Mokymo programa 13-17 m. moksleiviams

Skaityti daugiau

Moksleiviams nuo 8 iki 10 metų

 

Animacijos kūrimo pagrindai
Birželio 19-23 d.

Animaa   Vasaros studijos metu susipažinsite su 2D animacijos kūrimo, kompozicijos, animacijos veikėjų ir aplinkos kūrimo pagrindais. Kalbėsite apie animacijos siužetus ir sužinosite daug animacijos kūrimo paslapčių. Naujai įgytas žinias patikrinsite kurdami animacinius filmukus įvairiomis animacijos kūrimo programomis.
Studijos trukmė – 1 savaitė (10 val.). Kaina – 35,00 EUR
 Studijos vadovė – Žaneta
 


Piešimas su Corel Draw
Birželio 19-23 d.

CorelDraw Patinka piešti, spalvinti, taikyti įvairiausius efektus? Siūlome išbandyti Corel Draw – tai piešimo programa, kurią naudoja profesionalūs dizaineriai. Studijoje kursite įvairiausias figūras, jas keisite, spalvinsite, gražinsite. Mokysitės dirbti su programos aplinka ir įvairiausiais jos įrankiais. Ir, žinoma, mokysitės piešti – sužinosite apie proporcijas, spalvas ir kompoziciją.
Studijos trukmė – 1 savaitė (10 val.). Kaina – 35,00 EUR
 Studijos vadovė – Žaneta
 


Construct 2 – žaidimų programavimas
Birželio 19-30 d.

zaid Construct 2 – tai HTML5 objektinio programavimo grafinė terpė, kurioje kursite žaidimus. Susipažinsite su programa, planuosite, algoritmuosite bei kursite objektus. Išmoksite juos valdyti. Kursite scenas, objektų judesį, susidūrimus bei programuosite efektus. Suprogramuok savo žaidimą!

Studijos trukmė – 2 savaitės (15 val.). Kaina – 60,00 EUR
Laisvės pr. 117A 10:30 - 12:00
Studijos vadovė – Snieguolė
REGISTRACIJA

 

 Nori dalyvauti Vasaros studijoje?

Pasakyk filialo administratorei arba skambink telefonu (8 5) 270 0526, taip pat gali registruotis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba internete www.nkkm.lt